IsolaCinema - KinoOtok » Urnik projekcij v Izoli 2006

Urnik projekcij v Izoli 2006

» pojdi na dan: 26. maj | 27. maj | 28. maj | 29. maj | 30. maj

Shranite si festivalski urnik v .pdf formatu.
Shranite si festivalski programski list v .pdf formatu.


petek 26.5.


ART KINO ODEON

  • 16.00 Kdo je Bozo Texino?, Bill Daniel, ZDA, 55′
    (jezik: angle??ki, brez podnapisov / language: English, no subtitles)
  • 17.30 Vrnitev pesnika, Harutjun Hačaturjan, ARMENIJA, 88′
    (jezik: armenski, podnapisi: angle??ki / language: Armenian, subtitles: english)
  • 21.00 Nesmrten, Mercedes Moncada Rodr?­guez, MEHIKA, 78′
    (jezik: ??panski, podnapisi: angle??ki / language: Spanish, subtitles: English)

KINO KULTURNI DOM

  • 14.00 Dedek Aziz ali Princ, ki se je zazrl v svojo du??o, Nacer Khemir, TUNIZIJA, 98′
    (jezik: arabski, perzijski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Arabic, Persian, subtitles: English, Slovene)
  • 17.00 ? OUP podarja film ??tudentom po njihovem izboru
  • 19.00 Podoba svetlobe, Peter Mettler, KANADA, 83′
    (jezik: angle??ki, podnapisi: slovenski / language: English, subtitles: Slovene)
    Balifilm, Peter Mettler, KANADA, 28′
    (jezik: angle??ki, brez podnapisov / language: English, no subtitles)

LETNI KINO OTOK
(V primeru de??ja bo projekcija prestavljena v Kino Kulturni dom)

KINO SVETILNIK - VIDEO NA PLA??I

[nazaj na vrh]

sobota 27.5.


ART KINO ODEON

  • 10.00 Tasuma - Ogenj, Kollo Daniel Sanou, BURKINA FASO, 85′
    (jezik: francoski, dioula, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: French, Dioula, subtitles: English, Slovene)
    Slu??kinja, Jorge Gaggero, ARGENTINA, 85′
    (jezik: ??panski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Spanish, subtitles: English, Slovene)
  • 13.00 pogovor z avtorji
  • 15.00 Digič – predstavitev projekta
  • 16.00 Hazarderji, bogovi in LSD, Peter Mettler, KANADA, 2002, 180′
    (jezik: angle??ki, nem??ki, podnapisi: angle??ki, nem??ki/language: English, German,subtitles: English, German )
  • 19.30 Tavajoči po pu??čavi, Nacer Khemir, TUNIZIJA, 95′
    (jezik: arabski, podnapisi: slovenski, nem??ki / language: Arabic, subtitles: Slovene, German)
  • 21.30 Oto??ka Animateka 92′

KINO KULTURNI DOM

  • 10.00 Hrepenenje, Valeska Grisebach, NEMÄ?IJA, 88′
    (jezik: nem??ki, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: German, subtitles: English, Slovene)
  • 12.00 Linda Linda Linda, Nobuhiro Yamashita, JAPONSKA, 114′
    (jezik: japonski, korejski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Japanese, Korean, subtitles: English, Slovene)
  • 16.00 Monoblok, Luis Ortega, ARGENTINA, 83′
    (jezik: ??panski, podnapisi: angle??ki / language: Spanish, subtitles: English)
  • 17.30 Kolesarska kronika: pokrajine, ki jih je videl sedemnajstletni deček, Koji Wakamatsu, JAPONSKA, 90′
    (jezik: Japonski, podnapisi: angle??ki / language: Japanese, subtitles: English)
  • 19.15 Je res tako čudno?, William E. Jones, ZDA, 2004, 80′
    (jezik: angle??ki, brez podnapisov / language: English, no subtitles)

LETNI KINO OTOK
(V primeru de??ja bo projekcija prestavljena v Kino Kulturni dom)

  • 21.15 Tasuma - Ogenj, Kollo Daniel Sanou, BURKINA FASO, 85′
    (jezik: francoski, dioula, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: French, Dioula, subtitles: English, Slovene)
  • 22.50 Slu??kinja, Jorge Gaggero, ARGENTINA, 85′
    (jezik: ??panski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Spanish, subtitles: English, Slovene)
  • 00.30 Ovira za risanje ??t. 9, Matthew Barney, ZDA, 145′
    (jezik: angle??ki, japonski, islandski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: English, Japanese, Islandic, subtitles: English, Slovene)

KINO SVETILNIK - VIDEO NA PLA??I

  • 22.30
    - Regionalni II
    - performans Major B-ja
    - Mednarodni program : Ning??n lugar en ninguna parte / No Place Nowhere /
    Nobenega prostora nikjer, Jos?? Luis Torres Leiva, 70′, Ä?· ile 2004
    - Dodatni program*

[nazaj na vrh]

nedelja 28.5.


ART KINO ODEON

  • 11.00 Polno ali prazno, Abolfazl Jalili, IRAN, 98′
    (jezik: farsi, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Parsee, subtitles: English, Slovene)
  • 13.00 pogovor z avtorji
  • 15.00 ??elimir ??ilnik - prispevki za zgodovino Yu filma in politopornografijo, Dragomir Zupanc, SÄ?G, 59′
    (jezik: SÄ?G, podnapisi: angle??ki / language: Serbian, subtitles: English)
  • 16.00 Evropa preko plota, ??elimir ??ilnik, SÄ?G, 61′
    (jezik: srbski, mad??arski, podnapisi: angle??ki / language: Serbian, Hungarian, subtitles: English)
    Kje je bil Kenedi dve leti, ??elimir ??ilnik, SÄ?G, 26′
    (jezik: nem??ki, srbski, romski, podnapisi: angle??ki / language: German, Serbian, Roma, subtitles: English)
  • 18.00 Kolesarska kronika: pokrajine, ki jih je videl sedemnajstletni deček, Koji Wakamatsu, JAPONSKA, 90′
    (jezik: Japonski, podnapisi: angle??ki / language: Japanese, subtitles: English)
  • 19.40 Monoblok, Luis Ortega, ARGENTINA, 83′
    (jezik: ??panski, podnapisi: angle??ki / language: Spanish, subtitles: English)
  • 21.30 ??ivljenje v falconu, Jorge Gaggero, ARGENTINA, 68′
    (jezik: ??panski, podnapisi: angle??ki / language: Spanish, subtitles: English)

KINO KULTURNI DOM

  • 10.00 Podoba svetlobe, Peter Mettler, KANADA, 83′
    (jezik: angle??ki, podnapisi: slovenski / language: English, subtitles: Slovene)
    Balifilm, Peter Mettler, KANADA, 28′
    (jezik: angle??ki, brez podnapisov / language: English, no subtitles)
  • 12.00 Oto??ka Animateka 92′
  • 16.00 Hazarderji, bogovi in LSD , Peter Mettler, KANADA, 2002, 180′
    (jezik: angle??ki, nem??ki, podnapisi: angle??ki, nem??ki/language: English, German,subtitles: English, German )
  • 19.15 Arlit, drugi Pariz, Idrissou Mora Kpai, BENIN, 78′
    (jezik: francoski, podnapisi: angle??ki / language: French, subtitles: English)

LETNI KINO OTOK
(V primeru de??ja bo projekcija prestavljena v Kino Kulturni dom)

  • 21.15 Polno ali prazno, Abolfazl Jalili, IRAN, 98′
    (jezik: farsi, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Parsee, subtitles: English, Slovene)
  • 23.00 Linda Linda Linda, Nobuhiro Yamashita, JAPONSKA, 114′
    (jezik: japonski, korejski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Japanese, Korean, subtitles: English, Slovene)

KINO SVETILNIK - VIDEO NA PLA??I

[nazaj na vrh]

ponedeljek 29.5.


ART KINO ODEON

  • 10.00 Občutljiv zločin, Beto Brant, BRAZILIJA, 87′
    (jezik: portugalski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Portugese, subtitles: Slovene, English)
  • Hrepenenje, Valeska Grisebach, NEMÄ?IJA, 88′
    (jezik: nem??ki, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: German, subtitles: English, Slovene)
  • 13.00 pogovor z avtorji
  • 16.00 Kratki film o Indiu Nacionalu (ali Neskončna ??alost Filipincev), Raya Martin, FILIPINI, 96′
    (jezik: filipinski, podnapisi: angle??ki / language: Philippine, subtitles: English)
  • 18.00 Duhovi azijskih obal, Apichatpong Weerasethakul, TAJSKA, 9′
    (jezik: tajski, podnapisi: angle??ki / language: Thai, subtitles: English)
  • Posvetna po??elenja, Apichatpong Weerasethakul, JU??NA KOREJA, 42′
    (jezik: tajski, podnapisi: angle??ki / language: Thai, subtitles: English)
  • 19.00 Rakov povratnik, Eugenio Polgovsky Ezcurra, MEHIKA, 53′
    (jezik: ??panski, podnapisi: angle??ki / language: Spanish, subtitles: English)
  • 20.00 Otok na koncu sveta, Raya Martin, Filipini, 109′
    (jezik: filipinski, podnapisi: angle??ki / language: Philippine, subtitles: English)
  • 22.00 Kdo je Bozo Texino?, Bill Daniel, ZDA, 55′
    (jezik: angle??ki, brez podnapisov / language: English, no subtitles)

KINO KULTURNI DOM

  • 10.00 Dedek Aziz ali Princ, ki se je zazrl v svojo du??o, Nacer Khemir, TUNIZIJA, 98′
    (jezik: arabski, perzijski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Arabic, Persian, subtitles: English, Slovene)
  • 12.00 Evropa preko plota, ??elimir ??ilnik, SÄ?G, 61′
    (jezik: srbski, mad??arski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Serbian, Hungarian, subtitles: English, Slovene)
    Kje je bil Kenedi dve leti, ??elimir ??ilnik, SÄ?G, 26′
    (jezik: nem??ki, srbski, romski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: German, Serbian, Roma, subtitles: English, Slovene)
  • 17.00 Jezus revolucionar, Lav Diaz, FILIPINI, 112′
    (jezik: filipinski, podnapisi: angle??ki / language: Philippine, subtitles: English)
  • 19.15 Nesmrten, Mercedes Moncada Rodr?­guez, MEHIKA, 78′
    (jezik: ??panski, podnapisi: angle??ki / language: Spanish, subtitles: English)

LETNI KINO OTOK
(V primeru de??ja bo projekcija prestavljena v Kino Kulturni dom)

  • 21.15 Občutljiv zločin, Beto Brant, BRAZILIJA, 87′
    (jezik: portugalski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Portugese, subtitles: Slovene, English)
  • 23.00 Hrepenenje, Valeska Grisebach, NEMÄ?IJA, 88′
    (jezik: nem??ki, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: German, subtitles: English, Slovene)

KINO SVETILNIK - VIDEO NA PLA??I

[nazaj na vrh]

torek 30.5.


ART KINO ODEON

  • 10.00 Jeremija, Lav Diaz, FILIPINI, 510′
    (jezik: filipinski, podnapisi: angle??ki / language: Philippine, subtitles: English)
  • 20.00 Arlit, drugi Pariz, Idrissou Mora Kpai, BENIN, 78′
    (jezik: francoski, podnapisi: angle??ki / language: French, subtitles: English)
  • 21.30 Vrnitev pesnika, Harutjun Hačaturjan, ARMENIJA, 88′
    (jezik: armenski, podnapisi: angle??ki / language: Armenian, subtitles: english)
  • 23.00 Jezus revolucionar, Lav Diaz, FILIPINI, 112′
    (jezik: filipinski, podnapisi: angle??ki / language: Philippine, subtitles: English)

KINO KULTURNI DOM

  • 10.00 Slu??kinja, Jorge Gaggero, ARGENTINA, 85′
    (jezik: ??panski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Spanish, subtitles: English, Slovene)
  • 12.00 Grbavica, Jasmila ??baniÄ?, BIH, 90′
    (jezik: bosanski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Bosnian, subtitles: English, Slovene)
  • 16.00 Najbolj??i film po izboru ??irije mladih
  • 18.30 Ovira za risanje ??t. 9, Matthew Barney, ZDA, 145′
    (jezik: angle??ki, japonski, islandski, podnapisi: angle??ki / language: English, Japanese, Islandic, subtitles: English)

LETNI KINO OTOK
(V primeru de??ja bo projekcija prestavljena v Kino Kulturni dom)

  • 21.15 Kratki film o Indiu Nacionalu (ali Neskončna ??alost Filipincev), Raya Martin, FILIPINI, 96′
    (jezik: filipinski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Philippine, subtitles: Slovene, English)
  • 23.00 podelitev nagrade občinstva
  • Grbavica, Jasmila ??baniÄ?, BIH, 90′
    (jezik: bosanski, podnapisi: slovenski, angle??ki / language: Bosnian, subtitles: English, Slovene)

KINO SVETILNIK - VIDEO NA PLA??I

  • 22.00
    Boys Like Sexy Legs, Girls Like Ice Cream, Matej Ocepek, Slovenija, 70′
    23.15
    Izbor kratih filmov/Selection of Short Films, Khavn de la Cruz, Filipini, 60′
    00.30
    Glasba je časovna umetnost I.: LP film Pankrti – Dolgcajt, Igor Zupe,
    Slovenija, 48′

[nazaj na vrh]

_____
* program bo javljen naknadno

Edit this entry.